Osaleme ka sel aastal Eesti blogiauhindade valimisel, kus võistleme kasulike blogide kategoorias. Seal on palju põnevaid blogisid. Igal aastal leian mõne uue blogi, mida lugeda.

Minu kiirelt valides leitud lemmikud(suvalises järjekorras). Samuti pole tegemist  otseselt nendega, kellele hääle andsin.  Otseselt ühtki  aiandusega seotud blogi ma ei leidnuki. Palju oli seal ka nullkulu-teemalisi blogisid, aga kahjuks olid nad kõik minu meelest liiga nullkulu.ee  sarnased. Ühel isegi peaaegu samasugune logo! Kaua sa ikka jõuad lugeda reklaampostitusi mitmekordsetest kõrtest ja bambusest hambaharjadest? Mina enam ei jaksa. Tore siiski, et teema läheb jätkuvalt inimestele korda.

  • Ajas astudes. https://ajasastudesblog.wordpress.com Huvitav ajalookilde täis blogi rohkete piltidega. Nii hea, et keegi oskab vanadest fotodest nii palju huvitavat jutustada.
  • Mari Jaanus blogi. https://www.marijaanus.com on blogi elust  Budabestis. Elamisest teistes riikides on alati põnev lugeda. Veelgi põnevam, kui lihtsalt reisiblogisid, mõneti, seaslt sealt peegeldub rohkem seda reaalset elu, mis tavaliselt riigist kiirelt läbi tuisates kunagi päriselt kohale ei jõua.
  • Tudengiraport. https://tudengiraport.wordpress.com Ameerikas elava kirjanikust-suusainstruktori blogi. Tal on alati nii eeskujulikud bullet-journalid. Nii ilus vaadata. Kuidas ta kõiki neid asju jõuab? Kirjutada, suusatada, töötada ja päevikut pidada?

Mine ja vali oma lemmik, kes ei pruugi üldse Metsik Aed olla. Auhindadest ei ole mul nii kui nii ei sooja ega külma. Pealegi ei jõuaks ma sinna auhinnagaalale mitte mingi nipiga füüsiliselt kohale 😊 Hääletada saab siin: https://blogiauhinnad.ee/haaletamine/

Jaga