Kes me oleme?

Miks Metsik Aed?

“Metsik” on Eesti mütoloogias viljakushaldjas, kellest auks õlest, kanepi-või linakiust valmistatud puude otsa riputatud nukud taimede kasvuks õnne pidavat tooma.

Kes siin kirjutavad?

Therese-Liise: Maheviljelus on mind paelunud viimased 6 aastat, mil linnas elades tekkis soov endale ise toitu ja kasvatada ja esteetilisemat keskkonda luua. Loomsete lisandite vaba taimekasvatuseni jõudsin läbi Jaapani, kus peetakse kvaliteetseimaks maheviljelus meetodiks shumei´d ehk loodusliku mahekasvatust. Pärast seda läbisin permakultuuri(PDC) kursuse, mis innustas veelgi enam tegelema täisväärtusliku toidu kasvatamisega ja väärtuslikuma elukeskkonna loomisega. Siit blogist leiab toiduretsepte ja aiandusfilosoofiat ning infot looduskosmeetika, nullkulu-ning isemajandava eluviisi ning toataimede, linnaaianduse, ilu-ja tarbetaimede kasvatamise kohta. Elan hetkel tütre ja elukaaslasega Walesis. Meie elu keerleb väga tihti taimede ning isetegemise ümber ning aega ajalt leiab see ka siin ajaveebis kajastust.

 

Koostöö

Kui sul tekkis huvi meiega koostööd teha, kirjutada külalispostitus, midagi küsida või tagasisidet anda kirjuta: metsikaed(at)gmail.com

Jagamine ja kopeerimine

creative-commons-5

See on siin blogis selleks, et jagada ja peegeldada mitteärinduslikel eesmärkidel, kuid palun seda tehes ka kõigile allikatele viidata – nii fotode kui ka teksti puhul. Kui kopeerid teksti teistele veebilehtedele võid kopeerida maksimaalselt 450 tähemärki, mille järele on sul võimalik lisada viide siia blogisse. Viidates võib laenata ühe foto postituse kohta.

Erand: Küsi enne luba kui tahad ELUST ENESEST rubriigist midagi enda saidile kopeerida(pildid ja tekst).

🍀 Kui sulle meeldib see blogi, toeta meie tegevust 🍀

Bitcoin bc1qgkcxsg7m9mhc4l257yqrsx86tphq4ga57cke3k

Bitcoin cash qru8vwpdg9t39cy48tnns9tfdqgrm63yks7y8rw62j

Ethereum 0x908da896bDDd45bf2eB349c489894f62dcd9a28E

Paypal´i kaudu: https://paypal.me/wildvegangarden

Püsitoetajana on Sul võimalik toetada taimekasvatusega ja isemajandava ehk off-grid elustiiliga seotud teemasid kajastava veebilehe tegevusse. See on hea võimalus anda igakuiselt oma panus, sest mida suurem püsiannetajate tugi meil on, seda rohkem me suudame jagada kõigile lihtsalt kätte saadavat informatsiooni looduslähedase taimekasvatusega seonduva kohta.

Jaga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Jälgi meid instagramis
%d bloggers like this: